Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bądkowskiego Gdynia - Mały Kack

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Gdyni - Mały Kack w sąsiedztwie lasów oraz zieleni w pobliżu Trójmieskiego Parku Krajobrazowego zapewnia ciszę i spokój, a mieszkanie blisko centrum miasta najwyższy komfort użytkowania. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Lecha Bądkowskiego 19 w Gdyni - Małym Kacku. Architektura budynków naturalnie wpisuje się w nowoczesny charakter zabudowy w mieście.

Lokalizacja

Położenie inwestycji pozwala w bardzo krótkim czasie dotrzeć w dowolne miejsce w aglomeracji trójmiejskiej. Przystanki autobusowe znajdują się w odległości możliwej do pokonania w czasie około 7 minut spacerem. Do stacji kolejki miejskiej SKM Redłowo dotrzeć można również spacerem trwającym około 7 minut. Ponadto w okolicy znajduje się Szkoła Podstawowa nr 13 (5 minut pieszo) oraz Amerykańska Szkoła Podstawowa (15 minut pieszo), boisko oraz plac zabaw dla dzieci. Odległość do morza to ok. 2,5 km !

W okolicy nie zabraknie atrakcji dla wielbicieli sportu. Niedaleko inwestycji znajduje się Stadion Miejski, Stadion Rugby oraz Gdynia Arena, które składają się na Gdyńskie Centrum Sportu. Dotrzeć do niego możemy samochodem lub spacerem w przeciągu 15 minut. Ponadto sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia idealne tereny do aktywnego spędzania czasu.

W odległości zaledwie 15 minut spacerem znajduje się Centrum Nauki Experyment należące do kompleksu Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego, w którym mogą spędzić wolny czas zarówno dzieci jak i dorośli.
Segmenty jednorodzinne

Inwestycja oferuje 6 segmentów jednorodzinnych z własnymi ogrodami zlokalizowanymi od strony południowo- zachodniej. Każdy dom posiada garaż, 1 piętro oraz dodatkowy poziom antresoli o łącznej powierzchni ok. 172 m2 Duże okna od strony południowej zapewniają dużo światła w części dziennej, stanowiąc jednocześnie wyjście na ogródki oraz  balkony. Do każdego domu prowadzi indywidualny podjazd na którym istnieje dodatkowa możliwość zaparkowania auta.

Balkony znajdują się zarówno od strony frontowej i południowej - ogródka. Dla każdego segmentu zagospodarowano również ogródek.

Na parterze zaplanowano wydzieloną kuchnię, łazienkę oraz 40m2 salon wraz z kominkiem z możliwością zaaranżowania według indywidualnych potrzeb. Całe piętro pozostawiono do możliwości indywidualnej aranżacji umożliwiającej do zaaranżowania nawet do 4 pokoi oraz łazienki. Na ostatnim poziomie istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej łazienki oraz dwóch pokoi, co można zaaranżować na np. jednoprzestrzenną sypialnię bądź pokój zabaw dla dzieci.

Oferujemy podwyższony standard wykończenia deweloperskiego m. in,  bramy panelowe z automatyką otwierania na pilota, energooszczędne okna 5 komorowe, efektywne ocieplenie domu, kocioł kondensacyjny ze zintegrowanym zasobnikiem wody gwarantują maksymalnie niskie opłaty utrzymania domów.

NA ODPOWIEDNIM ETAPIE BUDOWY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ARANŻACYJNYCH

Termin odbioru I-II kw.2019

Realizacje zakończone