Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdańsk

W przygotowaniu

Osiedle Grota - Roweckiego to kameralne osiedle składające się z 3 domów wielorodzinnych zawierających łącznie 12 mieszkań.Ta kameralna inwestycja mieści się w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska – Siedlce. Nieruchomość stworzona została z myślą o osobach, które chcą mieszkać w centrum miasta.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Siedlce, która dzięki swej lokalizacji zapewnia idealne połączenie z całym trójmiastem.

Dzielnica Siedlce oferuje swym mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Jest to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Zaledwie w odległości 5 minut pieszo znajduje się Publiczne Przedszkole nr 2 oraz Niepubliczna Szkoła Sokrates. Do Liceum Ogólnokształcącego nr VIII oraz Szkoły Podstawowej nr 14 dotrzemy już przeciągu 10 minut. Niedaleko inwestycji znajduje się również Parafia rzymskokatolicka św. Franciszka z Asyżu oraz pętla tramwajowa Siedlce (20 minut pieszo).

Osiedle znajduje się zaledwie 20 minut pieszo od Starego Miasta.

Położenie nieruchomości nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych pozwala w krótkim czasie dotrzeć w dowolne miejsce aglomeracji trójmiejskiej. Przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, dotarcie do przystanku SKM Gdańsk Śródmieście zajmuje około 20 minut.


Mieszkania

Nowoczesna inwestycja składa się z 12 mieszkań. Dzięki szerokiej ofercie: od 1 pokojowych mieszkań z antresolą po 4 pokojowe, każdy może znaleźć mieszkanie idealnie przystosowane do jego potrzeb. Apartamenty parterowe posiadają przypisane ogródki od strony południowej i zachodniej, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony. Mieszkania 3 i 4 pokojowe  posiadają dwa balkony.

Oferujemy podwyższony standard deweloperski m.in. ciepła stolarka okienna i efektywne ocieplenie. Każde mieszkanie jest indywidualnie opomiarowane i ogrzewane za pomocą indywidualnego kondensacyjnego pieca gazowego co gwarantuje kontrolę nad zużyciem ciepła. Koszty utrzymania mieszkania są możliwie najefektywniej zminimalizowane !

NA ODPOWIEDNIM ETAPIE BUDOWY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ARANŻACYJNYCH

Realizacje zakończone