Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdynia

w przygotowaniu

Inwestycja przy ul. Przemyskiej w Gdyni zawiera w sobie 6 kameralnych apartamentów w topowej lokalizacji dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Sąsiedztwo lasów, zieleni i trójmiejskiego parku krajobrazowego zapewnia ciszę i spokój, a mieszkanie blisko centrum miasta najwyższy komfort użytkowania.

Lokalizacja

Jest to idealna lokalizacja zarówno dla singli, młodych małżeństw i rodzin z dziećmi. Zaledwie w odległości 400 metrów (5 minut pieszo) znajduje się Szkoła Podstawowa nr 13, Przedszkole Samorządowe nr 23. Ponadto w pobliżu znajduje się Amerykańska Szkoła Podstawowa, boisko i plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja położona jest nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych. Do stacji kolejki miejskiej SKM Redłowo dotrzeć można spacerem trwającym niecałe 10 minut.

Niedaleko inwestycji znajduje się Stadion Miejski, Stadion Rugby oraz Gdynia Arena, które będą idealną propozycją dla osób aktywnych. Dotrzeć do nich możemy samochodem lub spacerem w przeciągu 2-3 minut.

Lokalizacja oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. W odległości zaledwie 12 minut spacerem znajduje się Centrum Nauki Experyment należące do kompleksu Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Niedaleko inwestycji znajduje się również Centrum Kultury.

Do centrum handlowego Riviera lub Gdyńskiego Śródmieścia dotrzemy samochodem w przeciągu około 3 minut.

Odległość do morze zaledwie ok 2,5-3 km!

Apartamenty

Nowoczesna inwestycja oferuje 6 apartamentów. Każde mieszkanie znajdujące się na parterze ma własny wydzielony ogródek. Mieszkania znajdujące się na 1 i 2 piętrze posiadają dwa poziomy z możliwością podziału.

Na parterze znajdują się mieszkania 3-4 pokojowe, łazienki, wc i aneksu kuchennego z możliwością wydzielenia. Duże okna od strony południowej zapewniają bardzo dobre naświetlenie części dziennej. Zaplanowany układ mieszkań pozwala na dowolną aranżację w zależności od planowanych potrzeb klienta.

Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają duże południowe tarasy z PANORAMICZNYM WIDOKIEM

Pierwszy poziom mieszkań pozwala na aranżację 4 pokoi na drugim poziomie istnieje możliwość aranżacji dodatkowej łazienki, kuchni oraz 3 pokoi.

Oferujemy podwyższony standard deweloperski m.in. do każdego garażu prowadzi indywidualna brama panelowa z automatyką, ciepła stolarka okienna i efektywne ocieplenie. Każde mieszkanie jest indywidualnie opomiarowane i ogrzewane za pomocą indywidualnego kondensacyjnego pieca gazowego co gwarantuje kontrolę nad zużyciem ciepła. Koszty utrzymania mieszkania są możliwie najefektywniej zminimalizowane !

Do każdego mieszkania istnieje możliwość dokupienia nawet dwóch miejsc w hali garażowej wraz z przestronną komórką lokatorską.

NA ODPOWIEDNIM ETAPIE BUDOWY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ ARANŻACYJNYCH

Realizacje zakończone