Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O nas

Kameralne inwestycje mieszkaniowe Trójmiasto

Nasza firma deweloperska działa na rynku trójmiejskim od 2010 roku.

Pomimo dość krótkiego stażu, współpracujemy z bardzo doświadczonymi architektami oraz firmami budowlanymi, co sprawia, że oferowane przez nas nieruchomości zbudowane są w wysokim standardzie, z najlepszych materiałów, z myślą o tym aby były efektowne,  funkcjonalne i ekonomiczne w użytkowaniu dla naszych przyszłych klientów.

Nie budujemy masowo osiedli  lecz niewielkie inwestycje dlatego każde oferowane przez nas mieszkanie lub dom jest wyjątkowy.

Gdy klienci decydują się na współpracę z nami, to często jeszcze na etapie realizacji jesteśmy w stanie dostosować nieruchomości do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w kameralnych apartamentowcach lub domkach w starannie wyselekcjonowanych, atrakcyjnych lokalizacjach.

Nasza propozycja jest doskonałą alternatywą dla osób, które nie chcą mieszkać na dużych osiedlach i poszukują miejsca z charakterem i klimatem.

Wybieramy lokalizacje w Trójmieście, w dobrze skomunikowanych, ale  jednocześnie spokojnych zakątkach. Nasze mieszkania i domy cechują się dużą indywidualnością – staramy się, aby każdy lokal był wyjątkowy, miał ciekawy projekt  – mieszkania na parterze posiadają często ogródki a mieszkania na piętrach tarasy lub piękne widoki. Usytuowanie mieszkań jest jak najbardziej korzystne względem stron świata.

Atutem  proponowanych przez nas nieruchomości jest wykonanie z najwyższej jakości materiałów, solidne docieplenie, energooszczędne okna i piece, co daje oszczędności w późniejszym użytkowaniu a mieszkania są zazwyczaj bezczynszowe.

Dodatkowo zawsze staramy się zapewnić  bardzo atrakcyjną cenę – jedną z najniższych w okolicy.

Realizacje zakończone