Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdańsk

 Dom bliźniaczy jednorodzinny w kapitalnej lokalizacji - Gdańsk - Oliwa ulica Beniowskiego - Mściwoja II

Lokalizacja

Oliwa jest jedną z dzielnic najbardziej wysuniętych na północ Gdańska. Jej bliskie sąsiedztwo z Gdynią, Sopotem i Gdańskiem jest gwarantem szybkiego przemieszczania się np. do szkoły, pracy czy sklepów. Dzielnica ta jest w pełni wyposażona w infrastrukturę taką jak szkoły, przedszkola, urzędy czy centra handlowe. Inwestycja zlokalizowana jest niedaleko dzielnicy Żabianka (1,1 km),a także zielonego rynku (650 m) czy Galerii Przymorze (1,3 km). Dzielnica nosi miano najpiękniejszej i najbardziej zielonej, gdyż leży w otoczeniu licznie występujących terenów zielonych, stawów,  parków, lasów na co dowodem może być bliskość Parku Oliwskiego (1,3 km) czy plaży (5,2 km). Niewątpliwą atrakcją jest zlokalizowana w pobliżu zaledwie 5 km reprezentacyjna ulica Sopotu Monte Cassino idealna na wieczorne wyjścia, czy spacer po molo w Spocie lub po prostu brzegiem morza.

Domy

W ofercie znajdowały się dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 165 m2 w jednym segmencie. Indywidualne garaże jednostanowiskowe w bryle budynku oraz miejsce postojowe zewnętrzne. Od strony południowej znajduje się obszerny salon ok. 40 m2 z kominkiem, wydzieloną kuchnią, wc oraz pomieszczeniem gospodarczym, na piętrze pokoje, dodatkowo poddasze o powierzchni 21 m2 z możliwością zaadaptowania na dodatkowe pokoje z łazienką. Od strony południowej wygodny 12m2 taras. Domy wyposażone są w energooszczędne piece kondensacyjne z zasobnikami wody oraz instalacje alarmowe.

Podwyższony standard deweloperski, m.in. automatyczne bramy garażowe, drzwi antywłamaniowe, energooszczędna stolarka okienna trzyszybowa.

Rozpoczęcie budowy II kw. 2016r. - zakończenie budowy - III kw.2017r.

Realizacje zakończone