Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Willa Wzgórze - ul.Maryli

 

Lokalizacja

Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, niskie natężenie ruchu oraz otoczenie wysoczyzny morenowej w połączeniu z wysoką jakością naszego budownictwa gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

Lokalizacja willi zapewnia bardzo dostęp do aglomeracji trójmiejskiej:

- 5  km do Centrum Gdańska-Starego Miasta

- około 350 m do ulicy Kartuskiej oraz węzła przesiadkowego

- około 5 min. do ulicy Łostowickiej

- szybki dostęp do aleji Armii Wojska Polskiego, Rakoczego, Kartuskiej

- w pobliżu szkoła podstawowa nr 8, nr 14, Urząd Miasta

- w okolicy również sklepy handlowe, placówki bankowe, pocztowe, centrum sportowe basen&fitness

Mieszkania

 Pokoje dzienne w mieszkaniach zaprojektowano od strony południowej z bezpośrednim wyjściem na ogródki przez okna balkonowe. Ogródki o powierzchniach około 45 i 135 m2 przynależne są do mieszkań parterowych. Aneksy kuchenny posiada możliwość wydzielenia na niezależną kuchnię. Od strony zachodnio-północnej oraz wschodnio-północnej umiejscowione są pokoje z panoramicznym widokiem na wysoczyzny i lasy morenowe. Mieszkania posiadają naświetlenie południe-zachód-północ oraz południe-wschód-północ.

W inwestycji znajdują się dwa mieszkania parterowe z ogródkami o powierzchniach 72 m2 oraz dwa mieszkanie dwupoziomowe z tarasami od strony południowej o powierzchni 120m2. Do mieszkań przynależą dwa miejsca na samochody osobowe w hali garażowej z niezależnymi automatycznymi bramami panelowymi. W hali garażowej istnieje możliwość wygospodarowania dodatkowej przestrzeni gospodarczej.

Standard

Budynek budowany z wysokiej jakości materiałów; ściany działowe murowane oraz tynkowane tynkiem gipsowym; efektywne ocieplenie styropianem grafitowym; bramy panelowe z automatyką otwierającą; indywidualne dwufunkcyjne piece kondensacyjne; najwyższa jakość wykończenia części wspólnych budynku

Zakończenie budowy w III kw. 2017roku.

Realizacje zakończone