Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdynia

Zrealizowany w 2017r. budynek wielorodzinny w Gdyni Małym Kacku przy ul.Łowickiej 96

Łowicka 96 to 8 kameralnych apartementów w otulinie lasu i doliny rzeki Kaczej w Gdyni - Małym Kacku, spokój, bliskość natury łatwy dostęp do centrum Gdyni lub Sopotu oraz dojazdu do obwodnicy, morza. W okolicy występuje duża sieć leśnych dróg pieszo-rowerowych.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w dolinie rzeki Kaczej w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Choć niewiele osób o tym wie, to niezwykłe miejsce znajduje się w sercu dzielnicy Mały Kack bardzo blisko centrum Gdyni i ulicy Wielkopolskiej.  

Tuż przy lesie, 5 min spacerem od domu  znajduje się kompleks rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, kortami do tenisa oraz atrakcyjnym placem zabaw dla dzieci i siłownią na świeżym powietrzu.

Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z aglomeracją trójmiejską ok 2 min jazdy samochodem do głównej ulicy Al. Zwycięstwa i drogi "różowej" (Lotników), która w przyszłości będzie linią komunikacyjną pomiędzy Gdynią i Gdańskiem. Znakomity i szybki dostęp do stacji SKM - Gdynia - Redłowo, centrum handlowego Riviera oraz planowanego przystanku koleji metropolitalnej. Ok.3min jazdy samochodem do Centrum Gdyni, Molo i plaży w Orłowie. Znakomity dostęp zarówno od strony Śródmieścia i ul.Wielkopolskiej.
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa nr 13, przedszkole, lokalne sklepy spożywcze w odległości ok 100m.\


Apartamenty

Budynek składa się z 3 kondygnacji – niepodpiwniczonej hali garażowej na poziomie 0, z której każde miejsce wydzielone jest osobną indywidualną bramą garażową z możliwością własnego zagospodarowania oraz 3 poziomów mieszkalnych.

Apartamenty 3, 4 i 5 pokojowe o powierzchni od 42 do 87 m2. Apartamenty bardzo dobrze nasłonecznione w usytuowaniu południowo-zachodnim,zachodnim oraz południowym dużymi balkonami od strony pokojów dziennych z których można podziwiać niezwykłą panoramę widokową na park krajobrazowy oraz wysokimi pomieszczeniami parter ok.300cm, piętra ok.280cm. Apartamenty na parterze mają dostęp do własnych wydzielonych ogródków. Apartamenty na ostatniej kondygnacji posiadają naświetla w łazienkach i w holach.

W hali garażowej znajduje się 6 wydzielonych miejsc parkingowych, z której jest bezpośredni dostęp do klatki schodowej. Miejsca parkingowe bardzo wygodne (2,5m x 5m), jedno miejsce garażowe wyposażone będzie w elektryczny podnośnik umożliwiający zaparkowanie dwóch aut. Dostępne są również 4 miejsca zewnętrzne.

Realizacje zakończone