Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Apartementy Piotrkowska 80 w Gdyni - Małym Kacku

Apartamenty Piotrkowska to wyjątkowa oferta dla osób, które lubią ciszę, spokój i bliskość natury a jednocześnie potrzebują łatwego dostępu do centrum Gdyni lub Sopotu oraz dojazdu do obwodnicy. Piękne, przestrzenne mieszkania w tej okolicy to spełnienie marzeń  każdego, kto lubi aktywny trybżycia, spacery, jazdę na rowerze i kocha bliskość natury.

 Lokalizacja

Kamienica położona jest w dolinie rzeki Kaczej w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Choć niewiele osób o tym wie, to niezwykłe miejsce znajduje się w sercu dzielnicy Mały Kack bardzo blisko centrum Gdyni i ulicy Wielkopolskiej.  

Tuż przy lesie, 3 min spacerem od domu  znajduje się kompleks rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, kortami do tenisa oraz atrakcyjnym placem zabaw dla dzieci i siłownią na świeżym powietrzu.

Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z aglomeracją trójmiejską ok 2 min jazdy samochodem do głównej ulicy Al. Zwycięstwa i drogi "różowej" (Lotników), która w przyszłości będzie linią komunikacyjną pomiędzy Gdynią i Gdańskiem jak również łatwy dostęp do stacji SKM Gdynia-Redłowo i planowanej nitki kolei metropolitalnej.
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa nr 13, w odległości ok 80 m przedszkole, lokalne sklepy spożywcze w odległości ok 100m.

Apartamenty

Budynek składa się z 4 kondygnacji – hali garażowej oraz 3 poziomów mieszkalnych, na których znajdują się po dwa mieszkania. Do mieszkań wchodzi się z nowoczesnej przeszklonej klatki schodowej, z granitowymi podłogami i ścianami pokrytymi elegancką tapetą.

Każde mieszkanie posiada 3 pokoje -salon z wydzielonym aneksem kuchennym 32 m2 lub 25m2 oraz 2 sypialnie 10,5 i 13 m2, - łazienkę 5 m2 w niektórych z garderobą dostępną z przedpokoju.
Dzięki wysokim sufitom oraz dużym panoramicznym oknom apartamenty są bardzo przestrzenne i wydają się większe niż są w rzeczywistości. Prawie z każdego miejsca w domu można podziwiać niezwykłą panoramę widokową na park krajobrazowy.  Na I i II piętrze mieszkania mają 1 lub 2 balkony.  Apartamenty na parterze mają dostęp do własnych wydzielonych ogródków.


Wysoka jakość i ekonomiczne utrzymanie

 Całość wykończona jest z wysokiej jakości materiałów, bardzo dobrze ocieplona. Każde mieszkanie posiada swój własny piec oraz liczniki więc mieszkania są bezczynszowe.
Lokale oddawane są w stanie deweloperskim, ściany cekolowane i malowane na biało, drzwi wejściowe, ciepłe ściany (45 cm), stropy żelbetowe. Ponadto bramy Beditom z automatyką otwierania na pilota, energooszczędne okna.

Realizacje zakończone