Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdynia

Apartamenty Siedlecka 2 to wyjątkowa oferta dla osób, które lubią ciszę, spokój i bliskość natury a jednocześnie potrzebują łatwego dostępu do centrum Gdyni lub Sopotu oraz dojazdu do obwodnicy. Apartamenty w tej okolicy to spełnienie marzeń  każdego, kto lubi aktywny trybżycia, spacery, jazdę na rowerze i kocha bliskość natury.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w dolinie rzeki Kaczej w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Choć niewiele osób o tym wie, to niezwykłe miejsce znajduje się w sercu dzielnicy Mały Kack bardzo blisko centrum Gdyni i ulicy Wielkopolskiej.  

Tuż przy lesie, 5 min spacerem od domu  znajduje się kompleks rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, kortami do tenisa oraz atrakcyjnym placem zabaw dla dzieci i siłownią na świeżym powietrzu.

Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z aglomeracją trójmiejską ok 2 min jazdy samochodem do głównej ulicy Al. Zwycięstwa i drogi "różowej" (Lotników), która w przyszłości będzie linią komunikacyjną pomiędzy Gdynią i Gdańskiem. Znakomity i szybki dostęp do stacji SKM - Gdynia - Redłowo, centrum handlowego Riviera oraz planowanego przystanku koleji metropolitalnej. Ok.3min jazdy samochodem do Centrum Gdyni, Molo i plaży w Orłowie. Znakomity dostęp zarówno od strony Śródmieścia i ul.Wielkopolskiej.
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa nr 13, przedszkole, lokalne sklepy spożywcze w odległości ok 100m.

Apartamenty

Budynek składa się z 4 kondygnacji – hali garażowej oraz 3 poziomów mieszkalnych. Do mieszkań wchodzi się z eleganckiej, przeszklonej klatki schodowej.

Apartamenty 3 lub 4 pokojowe o powierzchni od 58 do 80 m2. Apartamenty bardzo dobrze nasłonecznione w usytuowaniu południowo-zachodnim oraz zachodnim, dużymi balkonami od strony pokojów dziennych z których można podziwiać niezwykłą panoramę widokową na park krajobrazowy oraz wysokimi pomieszczeniami ok.270cm. Apartamenty na parterze mają dostęp do własnych wydzielonych ogródków.

W hali garażowej znajduje się 6 miejsc parkingowych, z której jest bezpośredni dostęp do klatki schodowej. Miejsca parkingowe bardzo przestronne (4,6m x 5m) dają możliwość zaparkowania nawet dwóch samochodów lub zagospodarowania szafkami. Przed budynkiem znajdują się miejsca dla rowerów.


Wysoka jakość i ekonomiczne utrzymanie

Całość wykończona z wysokiej jakości materiałów, bardzo dobrze ocieplona styropianem grafitowym gr.15cm o zwiększonym współczynniku cieplnym. Każde mieszkanie posiada swój własny energooszczędny piec oraz liczniki więc mieszkania są bezczynszowe.
Lokale oddawane są w stanie deweloperskim, drzwi wejściowe, ciepłe ściany, stropy żelbetowe. Ponadto bramy garażowe z automatyką otwierania na pilota, energooszczędne 5-komorowe okna.

Realizacja - IIkw.2017

 

Realizacje zakończone