Witaj na stronie firmy 3cityINVEST. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Apartementy Willa Perła w Gdyni - Orłowie

 Willa Perła to elegancka 3 mieszkaniowa kamienica w sercu Orłowa. 

Doskonale skomunikowana nieruchomość stworzona została z myślą o osobach, które chcą mieszkać w centrum miasta i jednocześnie w spacerowej odległości od morza i lasu.

Lokalizacja

Inżynierska 39  to adres, z którego w 2 minuty można dojść  do Placu Górnośląskiego, który oferuje różnorodność sklepów i usług,  stragany ze świeżymi owocami i warzywami, a samochodem w 5 minut można dotrzeć do CH Klif lub CH Riviera. Liczne środki transportu, w tym kolejka SKM  znajdują się w zasięgu kilkudziesięciu do kilkuset metrów więc dojazd do centrum Gdyni,  Sopotu i Gdańska nie stanowi problemu.

Dla ludzi aktywnych zaletą jest bliskość plaży, mola Orłowskiego oraz pięknych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

 Apartamenty

W budynku znajdują się tylko 3 mieszkania każde na osobnym piętrze. Lokale o powierzchni od 67 do 68,5 m2 mogą zostać zaaranżowane zarówno na otwarte, przestrzenne i nowoczesne apartamenty, jak również na funkcjonalne mieszkania dla rodziny. W naszym projekcie proponujemy Państwu salon z aneksem kuchennym (około 25 m) i dwa pokoje (każdy około 15 m). Istnieje również możliwość zrobienia 3 małych sypialni zamiast dwóch większych .
Mocną stroną naszych apartamentów są dwa praktyczne balkony. Wyjście z salonu prowadzi na duży, narożny balkon  (około 9 m) od strony południowo zachodniej, co pozwoli cieszyć się popołudniowym i wieczornym słońcem. Z jednej z sypialni jest wyjście na drugi, kwadratowy taras (5 m) z widokiem na zieleń od strony podwórka, co zapewnia spokój i prywatność.

Do każdego mieszkania przydzielone jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska

Realizacje zakończone