Dlaczego warto postawić na dom z pompą ciepła i fotowoltaiką?

Dom z pompą ciepła i fotowoltaiką to marzenie każdego, komu zależy na oszczędności pieniędzy i zasobów środowiska. Pompa ciepła w domu może obniżać emisję CO2 nawet o 20% oraz obniżać rachunki nawet o 45-50%. Można łączyć ją nie tylko z ogrzewaniem, ale również z systemami chłodzącymi dom w lecie, co sprawia, że jest to wyjątkowo wszechstronne rozwiązanie. Pompy nie są drogie w eksploatacji, są praktycznie bezobsługowe i całkowicie bezpieczne – nie ma bowiem praktycznie żadnego ryzyka związanego z ich używaniem. Pompy to znacznie lepszy wybór, niż różnego rodzaju kotły, a do tego doskonale łączą się z instalacją fotowoltaiczną.

Pompa ciepła pobiera pewną ilość energii elektrycznej do zasilania. W związku z tym wiele osób, zamiast płacić za prąd, decyduje się również na instalację paneli, by cieszyć się całkowitą niezależnością energetyczną. Dzięki 3City Invest nie musisz zajmować się montażem obu tych instalacji samodzielnie, ponieważ możesz kupić dom w Chwaszczynie, który już je posiada. O ile panele można łatwo zamontować w już wybudowanym domu, o tyle, próbując zrobić to samo z pompą ciepła, można się natknąć na pewne problemy zarówno organizacyjne, jak i finansowe.

Domy z pompą ciepła i fotowoltaiką w Chwaszczynie

3City Invest oferuje niejeden dom z pompą ciepła i fotowoltaiką – możesz wybierać spośród różnych orientacji okien, metraży i ułożenia pokoi, co pozwoli Ci znaleźć idealne miejsce do życia. Dzięki zastosowaniu rozwiązań takich jak pompa ciepła i fotowoltaika, co miesiąc będziesz mógł cieszyć się najniższymi możliwymi kosztami eksploatacji budynku. Żeby instalacje te były jeszcze bardziej sensowne, przykładamy ogromną uwagę do tego, by doskonale zaizolować domy. Inne zalety inwestycji House Liberty.

House Liberty to miejsce, w którym czas płynie wolniej. To doskonale przemyślany zespół domków parterowych, w których od razu poczujesz się jak w domu. Postawiono w nich na wyraźne odgraniczenie części dziennej oraz nocnej. W każdym z budynków znajduje się garaż i wiatrołap, a ilość przestrzeni jest idealna, by pomieścić 4-osobową rodzinę lub parę.

Obok domów zadbano o stworzenie miejsca, w którym będzie można wypoczywać przez długie godziny – ogród deszczowy pomoże Ci zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy i pozwoli cieszyć obcowaniem z naturą. Za domem może znaleźć się dodatkowy ogród, który urządzisz samodzielnie – tak, jak lubisz. W domkach oprócz garażu przewidziano także miejsce parkingowe zewnętrzne np. dla gości lub na drugi samochód.

Lokalizacja – domy z pompą ciepła i fotowoltaiką

Nieopodal House Liberty znajduje się ogromna ilość terenów zielonych oraz ścieżek pieszych i rowerowych, po których możesz biegać, spacerować z dziećmi lub psem czy jeździć na rowerze. Z domu będziesz mieć zaledwie 10 minut pieszo do lasu oraz niecałe pół godziny nad jezioro. W niedalekiej odległości od House Liberty znajdują się placówki opiekuńczo-edukacyjne czy sklep. Chwaszczyno to świetne miejsce, by osiąść w nim na stałe i cieszyć się spokojnym życiem. Wokół osiedla znajduje się właściwie wyłącznie zabudowa jednorodzinna.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem domów na sprzedaż wyposażonych w pompę ciepła i fotowoltaikę w inwestycji House Liberty w Chwaszczynie. Mieszkać w takim domu to przyjemność!

Już wkrótce nowa oferta domów Chwarzno-Wiczlino w Gdyni.