Domy piętrowe z garażem i poddaszem

Piętrowe domy z garażem i poddaszem zapewniają przestrzeń, którą można zaadaptować odpowiednio do potrzeb Twojej rodziny. Dwie kondygnacje, poddasze i garaż pozwalają na wydzielenie w domu odrębnych stref, co zapewni wysoki poziom komfortu wszystkim domownikom. Sprawdź, dlaczego warto wybrać piętrowy dom z poddaszem i garażem!

Jakie zalety ma posiadanie garażu?

Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią posiadanie garażu. Dzięki niemu nie tylko nie musisz martwić się o znalezienie miejsca parkingowego. Garaż zabezpieczy Twój pojazd przed zabrudzeniami, wilgocią i mrozem. Co za tym idzie, zimą nie będziesz musiał tracić czasu i energii na skrobanie szyb, a wiosną i latem nie doświadczysz osadzających się na powierzchni auta pyłków. Wjeżdżając do garażu, możesz dostać się do domu bez potrzeby przebywania na zewnątrz – z pewnością docenisz tę zaletę podczas deszczowych dni lub gdy wrócisz z większych zakupów.

Chociaż garaż kojarzy się z miejscem do bezpiecznego parkowania samochodu, można wykorzystać go również na inne sposoby. Odpowiednia organizacja miejsca, na przykład z wykorzystaniem regałów i wieszaków, pozwoli Ci zmieścić w garażu sporo rzeczy, na które ciężko znaleźć miejsce w domu. Z pewnością docenią to miłośnicy majsterkowania, którzy nie tylko mogą przechowywać w garażu narzędzia, ale również stworzyć sobie mały warsztat. Zwolennicy aktywnego trybu życia mogą schować w garażu sprzęt sportowy, na przykład rower czy hulajnogę.  

Poddasze w domu – jak można je zagospodarować?

Jeśli masz wystarczająco dużo powierzchni mieszkalnej na dwóch kondygnacjach domu, na poddaszu możesz stworzyć strefę do relaksu i realizowania swoich pasji. Możesz umieścić tam sprzęt do ćwiczeń, stół bilardowy czy rzutnik multimedialny. Osoby pracujące w systemie home office mogą zagospodarować poddasze jako biuro. Jeśli jesteś rodzicem nastolatka, rozważ wykorzystanie poddasza jako pokoju swojego dorastającego dziecka, które z pewnością doceni dużą ilość przestrzeni osobistej i większą niezależność. Jeżeli posiadasz dużo rzeczy, poddasze może być również dodatkową powierzchnią do ich przechowywania. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając dom piętrowy z garażem i poddaszem?

W przypadku kupna nieruchomości bardzo ważnym aspektem jest wybór odpowiedniej lokalizacji. W zależności od swoich potrzeb zwróć uwagę na dostęp do komunikacji publicznej i obiektów użyteczności publicznej, takich jak przedszkola czy szkoły. Dla wielu osób niezwykle istotna jest również bliskość terenów rekreacyjnych i uwarunkowania przyrodnicze. 

Warto postawić na domy piętrowe z garażem i poddaszem od sprawdzonych deweloperów, które zlokalizowane są w bardzo atrakcyjnych miejscach. Do jednych z nich należy osiedle Sosnova realizowane przez firmę 3city Invest, w którym poczujesz harmonię z naturą, jednocześnie nie rezygnując z dostępu do infrastruktury handlowo-usługowej. Dom znajdujący się w dużym mieście, takim jak Gdynia, zbudowany w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zapewni Tobie i Twojej rodzinie komfortowe i przyjazne miejsce do codziennego życia.