Domy przy lesie w 3City Invest – wymarzone miejsce do życia!

Twoim marzeniem jest dom blisko lasu? W 3City Invest dysponujemy aktualnie inwestycją, która z pewnością Cię zainteresuje. To domy w Chwaszczynie Liberty House, czyli zespół domków jednorodzinnych w kameralnej okolicy, nieopodal lasu i jeziora. 

Domy na sprzedaż koło lasu są budowane w zgodzie z najnowszymi standardami. Zostały zaprojektowane w sposób w pełni przemyślany – to budynki parterowe, w których szczególną uwagę poświęcono oddzieleniu strefy dziennej i nocnej. Wybór takiego miejsca zamieszkania oraz układu pomieszczeń pozwoli zadbać o jak najlepszą kondycję fizyczną i psychiczną!

Dlaczego warto wybrać dom przy lesie? Zalety zamieszkiwania okolic lasu

Dom przy lesie to marzenie wielu osób. Można żyć w nim w spokoju, ciszy i komforcie. Okolica jest bezpieczna, dzięki obecności sąsiadów, a powietrze czyste ze względu na obecność lasu i dużej ilości zieleni. Jeżeli chcesz biegać wieczorami, jeździć na wycieczki rowerowe, uprawiać nordic walking lub chodzić na długie spacery z psem czy robić zalecane 6-9 tysięcy kroków dziennie – to idealne miejsce! Wszakże nie zaleca się wykonywania tych czynności przy ruchliwych ulicach.

Dom blisko lasu to także doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Taka okolica daje ogromne możliwości organizowania czasu wolnego, wycieczek do lasu i na spacery. To pozwoli na harmonijny rozwój dziecka i umożliwi zapoznanie go z polską florą i fauną. Korzystny mikroklimat ograniczy ryzyko pojawienia się problemów z układem oddechowym czy kostno-stawowym. Dostępność dużej ilości miejsca, drzew i jeziora sprawi, że być może maluchy łatwiej będzie zachęcić do spędzania czasu na zewnątrz.

Natura, ekologia i oszczędność z 3City Invest w domach blisko lasu

Ogromną zaletą domków przy lesie od 3City Invest jest możliwość życia w pełni zgodnego z naturą i ekologią. Wybudowane są w taki sposób, by ograniczać uciekanie ciepła. Dodatkowo dobrać można rozmaite pakiety np. z instalacją fotowoltaiczną czy pompą ciepła, co pozwoli oszczędzać na rachunkach i uniezależnić się od podmiotów zewnętrznych. Oczywiście izolacja cieplna została wykonana w znacznie wyższym standardzie, niż w wielu innych budynkach, które można znaleźć na rynku pierwotnym i wtórnym.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą 3City Invest, w której znajdziesz domy przy lesie budowane z dbałością o najmniejszy szczegół! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości!

Przeczytaj również o najnowszej inwestycji: domy Gdynia Chwarzno-Wiczlino.