Domy w zabudowie bliźniaczej w okolicach Gdańska

Domy bliźniaki w inwestycji House Liberty są wyjątkowe. Wynika to głównie z tego, że zabudowę bliźniaczą najczęściej można znaleźć w wersjach wielokondygnacyjnych. Zabudowa parterowa to nieco trudniejsze przedsięwzięcie, ponieważ inwestor musi przeznaczyć na nią znacznie więcej terenu. W domach House Liberty i wokół nich przestrzeni nie brakuje – wybierając tę inwestycję, będziesz mógł cieszyć się nią codziennie. To prawdziwy ewenement na rynku mieszkaniowym!

Domy są doskonale doświetlone, a dookoła nich znajduje się duża ilość terenów zielonych. Do każdego z nich przypisany jest ogród deszczowy, a także duża część ogrodowa do samodzielnego zagospodarowania. Wokół inwestycji znajduje się głównie zabudowa jednorodzinna lub tereny zielone, co jeszcze bardziej cieszy nowych mieszkańców. Lubisz aktywny wypoczynek, długie spacery z psem czy czytać na łonie natury? Nie ma problemu!

Oszczędność i prywatność, czyli dom bliźniak – Gdańsk

Zabudowa bliźniacza to doskonały wybór dla każdego, kto szuka opcji pośredniej pomiędzy domem wolnostojącym a zabudową szeregową. Pozwala oszczędzać np. na ogrzewaniu, a jednocześnie cieszyć się dużą ilością prywatności. Do tego zakup takiego domu będzie znacznie mniej obciążający finansowo, niż w przypadku zabudowy wolnostojącej. To świetna opcja pod względem cenowym zarówno na etapie zakupu, jak i późniejszej eksploatacji. Jeżeli zatem szukasz oszczędności to zdecydowanie warto rozważyć domy bliźniaki. Okolice Gdańska to świetny wybór do zamieszkania, ponieważ:

  • możesz cieszyć się wszystkim, co znajduje się w Gdańsku niemal na wyciągnięcie ręki, jednak nie musisz przejmować się hałasem czy dużą ilością turystów,
  • żyjesz w spokojnej, ale bezpiecznej okolicy, w której znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do życia – placówki edukacyjne, sklepy, gabinety lekarskie czy miejsca służące rozrywce,
  • nie spotkasz się z praktycznie żadnymi ograniczeniami dotyczącymi regularnego uprawiania sportu i rekreacji – w każdej chwili możesz zorganizować piknik, iść na spacer z psem czy pobiegać i wcale nie musisz robić tego przy ruchliwej ulicy.

Domy bliźniaki – Gdańsk – deweloper 3City Invest

Domy bliźniaki to sposób na oszczędności, a jednocześnie pewność bezpieczeństwa, prywatności i komfortu. Na osiedlu zabudowa została przemyślana w doskonały sposób. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i będzie mógł cieszyć się spokojną okolicą. To idealna lokalizacja dla każdego – rodzin z dziećmi, par, a także seniorów. Pomimo tego, że bliźniaki już same w sobie pozwalają generować oszczędności, deweloper 3City Invest zadbał o możliwość wyposażenia ich w pompy ciepła oraz fotowoltaikę.

Dzięki temu dom stanie się całkowicie niezależny pod względem energetycznym. Pompa ciepła umożliwia dogrzewanie go, natomiast fotowoltaika dostarcza mocy do zasilania pompy ciepła i innych przedmiotów codziennego użytku, wykorzystujących energię elektryczną. Zapomnij o wysokich rachunkach za ogrzewanie i prąd, ponieważ już teraz możesz wejść w świat energooszczędnego budownictwa. Wśród innych zalet zastosowania tych technologii należy wymienić:

  • niemal całkowitą bezobsługowość i szansę codziennego czerpania profitów z ich posiadania,
  • możliwość ograniczenia rachunków za ogrzewanie o 40%, obniżenie emisji CO2 o 20% oraz korzystanie z darmowego prądu pozyskiwanego z odnawialnego źródła energii,
  • satysfakcję w związku z życiem w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Bezpieczeństwo i komfort – bliźniak Gdańsk

Zabudowa bliźniacza to niejednokrotnie najlepsza możliwa opcja, gdy chcemy mieszkać blisko rodziny i przyjaciół. Obecność innych osób w bliźniaku pozwala zapewnić sobie komfort i realnie podnosi poziom bezpieczeństwa w okolicy. Nie tylko ze względu na to, że taki dom jest znacznie rzadziej obiektem włamań, ale również dlatego, że w każdej chwili można poprosić sąsiada o pomoc. To świetna sprawa także, gdy trzeba znaleźć osobę, która nakarmi zwierzęta domowe lub podleje rośliny podczas wakacyjnych wyjazdów. Prawdopodobnie jednak wybierając inwestycję House Liberty w Chwaszczynie, nie będziesz miał ochoty zbyt często opuszczać tej okolicy!

Domy bliźniaki – deweloper 3City Invest

Domy bliźniaki na sprzedaż w inwestycji House Liberty to gwarancja wygody i komfortowego życia. W każdym z nich znajdują się 3 sypialnie, indywidualny garaż jednostanowiskowy, 2 łazienki, pomieszczenia gospodarcze, wiatrołap i przestronny, słoneczny salon. Projektanci planując ich rozmieszczenie zadbali o to, by do domów wpadała duża ilość światła naturalnego – pozytywnie wpływa to na samopoczucie mieszkańców. Domy zostały solidnie zaizolowane, by jeszcze bardziej zwiększyć ich energooszczędność. Całość budowana jest w zgodzie z najnowszymi trendami w zakresie budownictwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań te będą jeszcze bardzo długo aktualne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych na sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej, które skradną Twoje serce! Rozpocznij życie w spokojnym, ale pełnym radości miejscu i zostań tu na stałe!

Przeczytaj również o domach energooszczędnych.