Gdańsk Jasień – dlaczego musisz tu zamieszkać?

W 3City Invest w IV kwartale 2023 roku dołączymy do naszej oferty mieszkania w Gdańsku na terenie Jasienia — okolicy docenianej nie tylko przez deweloperów, ale również przez osoby ceniące spokój. Dzielnica położona jest w południowo-wschodniej części miasta i charakteryzuje się niską gęstością zaludnienia oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Chcesz poznać więcej zalet dzielnicy Jasień? Zapraszamy!

Za co deweloperzy doceniają gdańską Jasień?

Jako 3City Invest działamy na rynku trójmiejskich nieruchomości od ponad 10 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele inwestycji, które skradły serca zadowolonych Klientów. Od początku działalności przyświeca nam zasada, żeby oferowane lokale znajdowały się w dogodnej i starannie wyselekcjonowanej lokalizacji. Bez wątpienia cechy te posiada nasz najnowszy projekt — budynek zlokalizowany przy ul. Pólnicy (dzielnica Jasień), w którym dostępne będzie 21 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 36 do 105 m².

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania w Gdańsku, proponujemy Ci właśnie Jasień, która od wielu lat cieszy się popularnością wśród miłośników spokoju. Dzielnica jest jedną z mniej zurbanizowanych części miasta. Mieszkańcy mają tu do dyspozycji wiele terenów zielonych:

  • Trójmiejski Park Krajobrazowy,
  • okolice zbiornika retencyjno-rekreacyjnego Jasień,
  • jezioro Jasień,
  • zbiornik retencyjny Jabłoniowa.

Takie bogactwo naturalnej przestrzeni sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i uprawianiu sportów np. bieganiu czy jeździe na rowerze. Daje również możliwość wypoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

W dzielnicy znajdziesz ciszę, spokój i umiarkowane ceny

Mieszkania w gdańskim Jasieniu mają wiele zalet. Dzielnica jest stosunkowo młoda, dlatego poza malowniczą okolicą możesz tutaj spotkać głównie nowe lokale, wykończone w świetnym standardzie. Dla przykładu w oferowanym przez 3City Invest budynku do dyspozycji mieszkańców przekazujemy podziemną strefę garażową, komórki lokatorskie oraz rowerownie.

Pewne oddalenie od śródmieścia sprawia, że w stosunku do centrum Gdańska w dzielnicy Jasień deweloperzy oferują mieszkania w niższych cenach za m². Nie oznacza to, że są w gorszym standardzie. Przeciwnie — nie tylko lokale, ale również cała infrastruktura spełni Twoje oczekiwania. Znajdziesz tu dobrze rozwiniętą ofertę usługowo-handlową z licznymi sklepami, restauracjami, punktami usługowymi czy ośrodkami kultury. Za zamieszkaniem w gdańskim Jasieniu przemawia również dobre połączenie z innymi częściami Trójmiasta (komunikacja autobusowa i bliskość obwodnicy).

Spokojna okolica na mapie Gdańska

3City Invest na przełomie IV kwartału 2023 roku i I kwartału 2024 roku wprowadzi do oferty apartamenty i mieszkania w Gdańsku w dzielnicy Jasień (wszystkie w stanie deweloperskim).

Polecamy tę lokalizację wszystkim, którzy szukają oddechu od zgiełku dużego miasta, a jednocześnie oczekują dobrej komunikacji do centrum. Jasień to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi — okolica jest spokojna i bezpieczna, znajdują się tu liczne place zabaw, nie brakuje szkół i przedszkoli. Ciszę i przestrzeń docenią również seniorzy i osoby pracujące zdalnie.

Jeżeli chcesz zamieszkać w bezpiecznej okolicy otoczony zielenią, zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań i apartamentów przy ul. Pólnicy.