Gdańsk – Grota Roweckiego

Osiedle Grota – Roweckiego to kameralne osiedle składające się z 3 domów wielorodzinnych zawierających łącznie 12 mieszkań.Ta kameralna inwestycja mieści się w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska – Siedlce. Nieruchomość stworzona została z myślą o osobach, które chcą mieszkać w centrum miasta.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Siedlce, która dzięki swej lokalizacji zapewnia idealne połączenie z całym trójmiastem.

Dzielnica Siedlce oferuje swym mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Jest to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Zaledwie w odległości 5 minut pieszo znajduje się Publiczne Przedszkole nr 2 oraz Niepubliczna Szkoła Sokrates. Do Liceum Ogólnokształcącego nr VIII oraz Szkoły Podstawowej nr 14 dotrzemy już przeciągu 10 minut. Niedaleko inwestycji znajduje się również Parafia rzymskokatolicka św. Franciszka z Asyżu oraz pętla tramwajowa Siedlce (20 minut pieszo).

Osiedle znajduje się zaledwie 20 minut pieszo od Starego Miasta.

Położenie nieruchomości nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych pozwala w krótkim czasie dotrzeć w dowolne miejsce aglomeracji trójmiejskiej. Przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, dotarcie do przystanku SKM Gdańsk Śródmieście zajmuje około 20 minut.

Gdynia, ul. Przemyska 60-64

Inwestycja przy ul. Przemyskiej w Gdyni zawiera w sobie 6 kameralnych apartamentów w topowej lokalizacji dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Sąsiedztwo lasów, zieleni i trójmiejskiego parku krajobrazowego zapewnia ciszę i spokój, a mieszkanie blisko centrum miasta najwyższy komfort użytkowania.

Lokalizacja

Jest to idealna lokalizacja zarówno dla singli, młodych małżeństw i rodzin z dziećmi. Zaledwie w odległości 400 metrów (5 minut pieszo) znajduje się Szkoła Podstawowa nr 13, Przedszkole Samorządowe nr 23. Ponadto w pobliżu znajduje się Amerykańska Szkoła Podstawowa, boisko i plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja położona jest nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych. Do stacji kolejki miejskiej SKM Redłowo dotrzeć można spacerem trwającym niecałe 10 minut.

Niedaleko inwestycji znajduje się Stadion Miejski, Stadion Rugby oraz Gdynia Arena, które będą idealną propozycją dla osób aktywnych. Dotrzeć do nich możemy samochodem lub spacerem w przeciągu 2-3 minut.

Lokalizacja oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. W odległości zaledwie 12 minut spacerem znajduje się Centrum Nauki Experyment należące do kompleksu Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Niedaleko inwestycji znajduje się również Centrum Kultury.

Do centrum handlowego Riviera lub Gdyńskiego Śródmieścia dotrzemy samochodem w przeciągu około 3 minut.

Odległość do morze zaledwie ok 2,5-3 km!