Kameralne nieruchomości w Trójmieście od 3cityInvest

Jesteśmy na rynku od 14 lat. Przez ten czas sprzedaliśmy dziesiątki lokali, które stały się dla właścicieli prawdziwym domem. Od początku naszej działalności realizujemy kameralne i funkcjonalne inwestycje z doskonale rozwiniętą infrastrukturą osiedlową, zlokalizowane w pięknych zakątkach Trójmiasta. Nieruchomości na sprzedaż od 3cityInvest charakteryzują się niepowtarzalną architekturą, umiarkowaną ceną i wysoką funkcjonalnością. Jeżeli jesteś zainteresowany, sprawdź naszą aktualną ofertę.

Już wkrótce nowe inwestycje:

Stworzymy miejsce, które stanie się Twoim domem

Na rozwój swojej działalności wybraliśmy Trójmiasto. Nieruchomości sprzedajemy jedynie w starannie wyselekcjonowanych, komfortowych i bezpiecznych do życia lokalizacjach na terenie Gdańska i Gdyni. Piękne otoczenie jest największą zaletą naszych apartamentowców i domków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy lokale klimatyczne, z tzw. duszą. Jeżeli szukasz alternatywy dla dużego osiedla, doskonale trafiłeś.

Proponujemy komfort i funkcjonalność. Przygotowane przez nas lokale z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb, nadasz im własnego charakteru. Każdy metr naszego apartamentu czy domu spełnia określoną funkcję. W codziennej pracy przywiązujemy ogromną wagę do detali i wykończenia na najwyższym poziomie, co doskonale widać w projektach 3city Invest. 14 lat doświadczenia na rynku sprawia, że nasze oferty nieruchomości w Trójmieście są bezkonkurencyjne.

Trójmiasto ma niepowtarzalne zalety

Trójmiasto charakteryzuje nieszablonowe połączenia urbanistyczne — zetknięcie nowoczesności z historią, zabudowy willowej z kamienicami. Znajdziesz tu wiele atrakcji turystycznych m.in. Muzeum II Wojny Światowej, Klif w Orłowie, Stare Miasto. Warto również dodać, że wszystkie trzy miasta aglomeracji są ze sobą doskonale skomunikowane. Łączy je sieć dróg, ścieżek rowerowych oraz komunikacja miejska.

Życie w Trójmieście ma wiele zalet. Mieszkając tu, oddychasz świeżym powietrzem przesyconym dobroczynnym jodem. Na terenie aglomeracji znajdziesz wiele zakątków, gdzie odpoczniesz od wielkomiejskiego gwaru na łonie natury. Jeżeli chcesz lepiej poznać najpiękniejsze lokalizacje do życia w Trójmieście, sprawdź naszą aktualną ofertę.

Aktualna oferta nieruchomości w Trójmieście: HouseLiberty, Potokowa Park

Kierując się potrzebami naszych klientów, realizujemy kolejne inwestycje zlokalizowane w dogodnych i spokojnych miejscach. Oto aktualne oferty nieruchomości trójmiejskich od 3city Invest:

  • HouseLiberty to parterowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z kameralnymi ogródkami, zlokalizowane na zalesionych obrzeżach Trójmiasta,
  • Potokowa Park to kameralne osiedle niskich, trzykondygnacyjnych budynków, zlokalizowanych w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,

Tworzymy apartamenty i domy, które mogą stać się Twoim miejscem do życia. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu.