Redłowski Zakątek – Gotowy Do Odbioru!

Redłowski Zakątek to kameralna zabudowa trzech segmentów jednorodzinnych w kapitalnej lokalizacji na granicy Redłowa – Małego Kacka. Propozycja jako alternatywa dla mieszkań lokalizowanych w centrum Gdyni. W inwestycji zyskują Państwo miejsce do parkowania w wydzielonym garażu, ogródek, dwa poziomy mieszkalne oraz poziom strychu jako przestrzeni gospodarczej. Zamknięta zabudowa w połączeniu z centralną lokalizacją zapewnia komfort mieszkania na najwyższym poziomie.

Doskonały dostęp do centrum Gdyni (ok. 5 min) z pominięciem korków i wzmożonego ruchu. Nieopodal znajduje się stacja SKM i PKM, Centrum Handlowe Riviera oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy. W niedalekim sąsiedztwie mieści się Szkoła Podstawowa nr 15, Prywatna Amerykańska Szkoła Podstawowa , Teatr Miejski oraz Centrum rekreacyjne z placem zabaw i boiskami.

Salony wraz z ogródkami zaprojektowano od strony zachodniej. Na parterze znajduje się salon z możliwością podłączenia kominka, aneks kuchenny, który posiada możliwość wydzielenia na zamkniętą kuchnię oraz wc lub łazienka. Do dwóch segmentów przynależą również wbudowane garaże wraz z podjazdem, na którym można zaparkować auto. Z salonów bezpośrednio prowadzi wyjście na zachodni ogródek.

W domu nr 16A na parterze zaprojektowano również gabinet, który przeznaczyć można na część gospodarczą (np. składzik lub uzupełnienie garażu). Wielkość działki tego segmentu oraz powierzchni utwardzonej umożliwia zaparkowanie kilku samochodów.

Na piętrze zaproponowano rozkład pokoi od strony zachodniej i wschodniej. W każdym segmencie na piętrze znajduje się przestronna łazienka mieszcząca prysznic oraz wannę. W łazience zainstalowany jest również dwufunkcyjny gazowy piec kondensacyjny, który oferuje niezależność w regulowaniu opłat za zużycie gazu na ogrzewanie i wodę. Jest to jednocześnie jedna z najbardziej efektywnych opcji grzewczych dostępnych na rynku. 

Ściany działowe są murowane oraz tynkowane tynkiem gipsowym. Stosujemy trzyszybową stolarkę okienną, a okna na parterze posiadają wzmocnione profile antywyważeniowe wraz z szybami P4 oraz drzwi antywłamaniowe, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

W segmencie nr 16/1 i 16A z sypialni od strony zachodniej zaprojektowane zostały balkony z balustradami z elementami szklanymi.

Dodatkowym atutem każdego segmentu jest możliwość wydzielenia strychu na poddaszu.

Segment nr 16/2 posiada również świetny atut inwestycyjny umożliwiający podział dwóch poziomów na dwa niezależne mieszkania – kawalerki.

Gotowe do odbioru !

Kapitalna lokalizacja na granicy Redłowa – Małego Kacka Gdynia – ul. Krośnieńska 16. Doskonały dostęp do centrum Gdyni (ok. 5 min) z pominięciem korków i ruchu. Nieopodal stacja SKM i PKM, Centrum Handlowe Riviera, Trójmiejski Park Krajobrazowy. W niedalekim sąsiedztwie Szkoła Podstawowa nr 15 oraz Szkoła Amerykańska, Teatr Miejski oraz Centrum rekreacyjne z placem zabaw i boiskami.

NrIlość pokoiOgródek
[ok. m2]
Metraż [m2]Cena brutto [zł]

Dostępność

Rzut PDF

16/1

5

80

115,28-Sprzedany

Pobierz rzut

16/2

3

18

64,72-Sprzedany

Pobierz rzut

16A

6

320

142,03-Rezerwacja

Pobierz rzut

W ofercie dodatkowo znajdują się dwa zewnętrzne miejsca postojowe w cenie 15 000 zł.