Mieszkanie 3-pokojowe w idealnej lokalizacji w Gdańsku

Mieszkanie 3-pokojowe w idealnej lokalizacji to marzenie większości par, a także osób poszukujących lokum tylko dla siebie. Gdzie można takie znaleźć? Potokowa Park to miejsce, w którym odnajdzie się każdy. To spokojna okolica, w której można cieszyć się bliskością natury i jednocześnie zamieszkać w budynku o nowoczesnej bryle i estetyce. Wybierz mieszkanie 3-pokojowe o metrażu od 51,4 do 94,5 m2!

Potokowa Park, czyli mieszkania w doskonałej okolicy

W promieniu do 550 metrów od inwestycji Potokowa Park Brętowo Metamblewo znajdują się aż trzy przystanki komunikacji miejskiej – oznacza to, że dojedziesz, gdzie tylko chcesz, w każdej chwili. Nie musisz nawet sprawdzać, kiedy przyjedzie odpowiedni autobus, ponieważ te kursują wystarczająco często. Podobnie sprawa ma się z połączeniami z innymi miastami.

Nieopodal znajdziesz też restauracje, które w leniwe dni dowiozą Ci jedzenie prosto  pod drzwi mieszkania. Będą one idealnym miejscem na spotkanie z przyjaciółką czy bliską osobą w pobliżu miejsca zamieszkania. Mieszkania 3-pokojowe oferowane przez 3City Invest posiadają przypisane im zewnętrzne i wewnętrzne miejsca parkingowe, a także ogródki, balkony i tarasy.

Bliskość sklepów, również tych wielkopowierzchniowych sprawia, że na zakupy możesz udać się nawet pieszo. W okolicy znajdziesz także siłownię, gabinet medycyny estetycznej i skorzystasz z usług SPA czy rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych. Tuż obok znajdziesz przynajmniej dwie szkoły podstawowe dla swojego dziecka oraz żłobek. Czy to nie perfekcyjne miejsce do życia?

Idealna lokalizacja w Gdańsku – co to właściwie znaczy?

Idealna lokalizacja dla różnych osób może oznaczać całkowicie odmienne rzeczy. Dla nas jednak jest to miejsce, w którym możesz:

  • swobodnie wypoczywać, cieszyć się bliskością natury i spokojem, a jednocześnie mieć możliwość szybkiego dojazdu w miejsca, w których będziesz mógł zregenerować się w gronie przyjaciół,
  • liczyć na bezpieczną, kameralną atmosferę i towarzystwo osób o podobnym statusie społeczno-ekonomicznym do Ciebie,
  • oddychać świeżym i czystym powietrzem, mieszkając jednocześnie w jednym z najpopularniejszych miast w Polsce,
  • mieć udział w kształtowaniu okolicy, terenu i jego atrakcji – nieustannie prowadzone są tutaj konsultacje dotyczące ważnych dla społeczności lokalnych kwestii.

Mieszkania 3-pokojowe w Gdańsku będą gotowe w okresie jesienno-zimowym 2023 roku, zatem jest to doskonały moment na to, by szybko znaleźć lokum dla siebie i swojej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktowania się z naszym biurem sprzedaży!

Zobacz również: Idealne mieszkanie dla pary.