Odbiór mieszkania od dewelopera

Dostajemy wiele pytań o to, jak wygląda odbiór mieszkania od dewelopera. Postanowiliśmy rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości, objaśniając, czym jest Ustawa deweloperska z 20 maja 2021 roku i dlaczego jest tak istotna w przypadku odbioru kluczy do wymarzonego M2. Nie jest to bowiem zwykły dokument, a zbiór praw nabywcy mieszkania, których każdy deweloper powinien przestrzegać. 

Ustawa deweloperska zobowiązuje usługodawcę do tzw. odbioru technicznego lokalu, podczas którego nabywca ma szansę sprawdzić stan mieszkania i zgłosić ewentualne nieprawidłowości. W 3City Invest terminy spotkań ustalane są z Klientami indywidualnie, a w razie niemożności pojawienia się w wyznaczonym dniu – proponowane są inne daty. Brak pojawienia się nabywcy mieszkania pod danym adresem nie jest bowiem równoznaczny z potwierdzeniem odbioru lokalu. 

Odbiór mieszkania od dewelopera krok po kroku

3City Invest to deweloper z ponad 12-letnim doświadczeniem zarówno w budowie, jak i w odbiorach technicznych mieszkań. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, proponując najlepsze z możliwych rozwiązań. Przestrzegamy przepisów zawartych w Ustawie deweloperskiej i przypominamy o nich naszym Klientom. Wiemy, jak stresujący potrafi być proces zakupu nowego mieszkania, dlatego już na pierwszym spotkaniu objaśniamy, jak wygląda odbiór mieszkania od dewelopera krok po kroku

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, czego potwierdzeniem są wszystkie działania, które podejmujemy. Świadczymy usługi doradcze, dzięki którym nie tracą Państwo czasu na gromadzenie niezbędnych dokumentów, sprawdzanie zdolności kredytowej w poszczególnych bankach, czy też analizowanie i porównywanie ofert kredytowych. Działamy w sposób transparentny, bo tylko w taki model firmy wierzymy. Odbiór mieszkania od dewelopera krok po kroku nigdy nie był prostszy, a żeby się o tym przekonać, wystarczy zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszamy i gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni! 

Przeczytaj również o naszych domach z fotowoltaiką i pompą ciepła.