Odbiory mieszkań w K9 Apartamenty oraz Motus coraz bliżej!

Mamy wielką przyjemność poinformować, że zbliża się termin oddania inwestycji Motus zlokalizowanej w Gdańsku-Osowej oraz K9 Apartamenty znajdującej się w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. To, co łączy oba przedsięwzięcia to wysoka jakość wykończenia budynków, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, znakomita lokalizacja oraz różnorodność oferowanych mieszkań. Można wybierać spośród metraży od 51 do 97 metrów kwadratowych z udogodnieniami takimi jak obszerny balkon, taras, loggia lub przydomowy ogródek. Do każdego z mieszkań przewidziane jest również miejsce postojowe. 

Motus, czyli mieszkania w idealnej lokalizacji

Co wyróżnia inwestycję MOTUS od 3City Invest? Przede wszystkim świetna lokalizacja!  Niewielka odległość od obwodnicy i bliskość przystanku PKM Osowa sprawiają, że bez problemu dojedziesz stąd w wybrane miejsce na mapie Trójmiasta. Na tym jednak nie koniec, bo w niedalekiej odległości od naszej inwestycji znajduje się także malownicze Jezioro Wysockie oraz punkty infrastruktury miejskiej takie jak szkoły, przedszkola czy sklepy. Łącząc te wszystkie składowe ze sobą, otrzymujemy miejsce idealne do zamieszkania dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie bliskość natury. 

Cieszy nas fakt, że już niedługo wszystko, o czym piszemy, dla niektórych z Państwa stanie się codziennością. Dostępność mieszkań wchodzących w skład inwestycji MOTUS jest jednak ograniczona. Radzimy nie zwlekać i skontaktować się z nami w sprawie odbioru kluczy do wymarzonego mieszkania już dziś!

K9 Apartamenty z widokiem na Zatokę Gdańską

Myśl o zamieszkaniu nad morzem wraca do Państwa jak bumerang? Czas spełnić to marzenie! K9 Apartamenty to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kwidzyńskiej 9 w Gdyni. Trzy mieszkania posiadają przynależne ogródki z bezpośrednim wyjściem z części dziennej, jedno mieszkanie wyposażone jest w duży taras od strony zachodniej o powierzchni 35m2, pozostałe dwa mieszkania zaopatrzyliśmy w loggie z widokiem na panoramę Gdyni oraz Zatokę Gdańską.

Dzielnica Gdynia-Działki Leśne to świetna lokalizacja do zamieszkania. Jesteśmy pewni, że przyszli potencjalni sąsiedzi jednogłośnie potwierdzają, że zakup mieszkania od 3City Invest w tej okolicy to bezpieczna inwestycja na lata. 

Mieszkanie od 3City Invest – Twoje miejsce na Ziemi

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań wchodzących w skład inwestycji MOTUS i K9 Apartamenty. Prace są już na ukończeniu, a zapytania dotyczące obu lokalizacji spływają do nas niemal codziennie. Warto więc być o krok przed innymi i zarezerwować jeden z lokali. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osoby, które nabyły już mieszkania w wymienionych lokalizacjach, na bieżąco będziemy informować o postępach prac i terminie odbioru kluczy. 

Przeczytaj również o naszych domach energooszczędnych.