Nowa Jakość na Mapie Trójmiasta

Twój wymarzony dom

HouseLiberty. to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, na które składa się 10 wygodnych domów parterowych w zabudowie bliźniaczej. To właśnie tutaj znajdziesz swoje miejsce do życia, gdzie odetchniesz po długim dniu pracy.

Domy na sprzedaż Chwaszczyno

Osiedle LibertyHouse.

zlokalizowane zostało przy skrzyżowaniu ulicy Wąskiej i Słonecznej w Chwaszczynie. Lokalizacja na przedmieściach Gdańska i Gdyni w pobliżu terenów zielonych rozbudza i zachęca do uprawiania sportów i długich spacerów. W zaledwie 10 minut spacerem dojdziemy do najbliższego lasu, a w przeciągu 25 minut znajdziemy się nad jeziorem Borowiec. W niewielkiej odległości od realizowanego Osiedla znajduje się Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza oraz przedszkole i żłobek. Lokalizacja Osiedla HouseLiberty. jest idealna dla singli, młodych małżeństw, rodzin z dziećmi i osób starszych. W pobliżu osiedla znajduje się głównie niska zabudowa jednorodzinna.

Slow Life

Zaprojektowane z myślą o wygodzie życia, dostępności do terenów zielonych oraz infrastruktury i przede wszystkim z uwzględnieniem filozofii slow-life. Zatrzymaj się, spędź czas z rodziną i przyjaciółmi w prywatnym ogrodzie i własnej przestrzeni daleko od zgiełku miasta i hałasu

wygodne domy

Bliskość natury

Urokliwe przestrzenie otwarte. Las i jezioro na wyciągnięcie ręki. Rodziny z dziećmi docenią bliskość szkół, przedszkoli i dostępnych terenów zielonych. Chwaszczyno oferuje wszelką infrastrukturą niezbędną w życiu codziennym. Osiedle koresponduje z istniejącą zielenią oraz niską zabudową. Osiedle Liberty. położone jest na przedmieściach Gdańska i Gdyni z doskonałym dostępem do tras szybkiego ruchu. Nowobudowana trasa S6 oraz Obodnica Metropolitalna pozwoli w szybki i bezproblemowych sposób dotrzeć zarówno do Gdyni i Gdańska. 

Osiedle HouseLiberty.

to domy parterowe o powierzchniach od 125 m² do 127 m². W każdym domu zaprojektowanym przez nasz doświadczony zespół znajdą się trzy duże wygodne sypialnie, garaż, pomieszczenie gospodarcze, dwie łazienki, i przestronny, słoneczny salon z aneksem kuchennym.

Świadome wykończenie domów w Chwaszczynie

Domy w Chwaszczynie zaprojektowano z wykorzystaniem materiałów o podwyższonych parametrach cieplnych przy wsparciu najnowszych technologii. Efektywne ocieplenie budynku, energooszczędna stolarka okienna, podwyższona szczelność budynków gwarantuje zminimalizowanie strat cieplnych w najwyższym stopniu. 3CityInvest oferuje szereg pakietów wyposażeniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

ekologiczne domy

Świadoma ekologia

Do wyboru są rozwiązania z wyposażeniem w pompę ciepła w połączeniu z technologią odzysku ciepła, panele fotowoltaiczne produkujące energię elektryczną, automatyka sterująca oraz pakiety wykończeniowe. Przy odpowiedniej konfiguracji i doborze pakietów zyskuje się oszczędność czasu i pieniędzy przy wykończeniu domu oraz minimalizuje przyszłe koszty eksploatacji i utrzymania.

Wyposażenie domu Liberty

to między innymi

  • stolarka okienna trzyszybowa
  • drzwi wejściowe antywłamaniowe
  • ogrzewanie podłogowe
  • wbudowany garaż
  • przestronny ogród

Standard wykonania inwestycji

Piętro:
Parter All

Nr Piętro Pokoje Powierzchnia Cena Plan
3A/1 Parter 3 54,46 700 000 Link
2A/U Parter 2 47,73 700 000 Link
3A/2 1 3 54,82 700 000 Link
3A/3 3 4 61,33 700 000 Link