Potokowa Park – zakończenie sprzedaży mieszkań

Potokowa Park jest jednym z naszych najnowszych projektów, z którego jesteśmy ogromnie dumni. 24 komfortowe mieszkania i apartamenty o powierzchni od 35 m² do 97 m² oraz 2 lokale usługowe zlokalizowane w trzech niskich i kameralnych budynkach już niedługo trafią do nowych właścicieli. Jest nam niezwykle miło poinformować, że budowa dobiega końca i pozostał nam już ostatni apartament do sprzedaży.

Potokowa Park — kameralne osiedle położone w malowniczej okolicy

Mieszkania od 3City Invest, które niedługo oddamy w ręce nowych właścicieli, znajdują się w malowniczym i klimatycznym miejscu. Gdańska dzielnica Brętowo Matemblewo, bo o niej mowa, to obszar dobrze skomunikowany z Centrum Miasta, a przy tym położony w otulinie rezerwatu przyrody Lasy w Dolinie Strzyży, który wchodzi w skład Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Bliskość natury, świeże powietrze, cisza i spokój to nie jedyne zalety tego obszaru. W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura sprzyjająca długim spacerom, aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i przejażdżkom rowerowym. Ponadto niecałe 10 km od osiedla zlokalizowana jest plaża położona nad Zatoką Gdańską.

Szeroko rozbudowana infrastruktura

Na popularność lokalizacji wpływa nie tylko jej zaciszne położenie. Potokowa Park jest osiedlem bardzo dobrze skomunikowanym z pozostałymi dzielnicami Gdańska. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i przystanek PKM, dzięki czemu bardzo szybko dotrzesz do innych obszarów miasta. Dzielnicę przecina również droga krajowa nr 472, która biegnie bezpośrednio do portu lotniczego.

Okoliczna infrastruktura także nie budzi zastrzeżeń. Nieopodal znajdują się liczne sklepy spożywcze, szkoła, przedszkola, ośrodki zdrowia i restauracje. Dzielnica Brętowo Matemblewo jest doskonałym miejscem wypadowym do korzystania z bogatego zaplecza kulturowego nie tylko Gdańska, ale i całego Trójmiasta.

Potokowa Park skradła serca naszych Klientów

Oferowane przez nas mieszkania i apartamenty zostały już w 99% wyprzedane. Pozostał nam ostatni apartament, więc zapraszamy do kontaktu i składania zapytań. Zostały nam jedynie ostatnie przygotowania i niebawem pierwsi mieszkańcy pojawią się w tym klimatycznym miejscu. Czekają na nich komfortowe lokale wyposażone w nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania. Osiedle Potokowa Park wyposażyliśmy w efektywne pompy ciepła, ogrody deszczowe i inne ekologiczne rozwiązania, które wpływają na ograniczenie rachunków związanych z utrzymaniem nieruchomości.

Dzięki staraniom specjalistów z 3City Invest wszystkie lokale zaprojektowano tak, aby jego przyszli mieszkańcy cieszyli się prywatnością i przestrzenią:

  • zachowaliśmy odpowiednią odległość pomiędzy budynkami,
  • dzięki dużym oknom otworzyliśmy pomieszczenia na ogród (mieszkania na parterze posiadają dodatkowo swoje prywatne ogródki),
  • niska i estetyczna zabudowa sprawia, że budynki toną w okolicznej zieleni.

Dla mieszkańców przygotowaliśmy również miejsca postojowe na zewnątrz oraz garaże dla samochodów osobowych.

Nasi Klienci zakochali się w osiedlu Potokowa Park, co znajduje odzwierciedlenie w zakończonej sprzedaży. Potokowa Park to miejsce, które dla wielu stanie się prawdziwym domem. Jesteśmy dumni z faktu, że choć w małym procencie się do tego przyczyniliśmy.

Obecnie w sprzedaży: bliźniaki parterowe w Chwaszczynie – LibertyHouse.