Gdynia ul. Przemyska 60-64

Inwestycja przy ul. Przemyskiej w Gdyni  składa się z 3 niezależnych budynków, każdy z nich posiada indywidualny garaż oraz klatkę schodową, która prowadzi do dwóch apartamentów. Cała inwestycja zawiera 6 komfortowych lokali mieszkalnych, apartamenty parterowe posiadają bezpośrednie wyjście na ogródek oraz balkon, apartamenty na pierwszym piętrze posiadają przestronne antresole z których możemy wyjść na tarasy z ekspozycją południową. Lokalizacja dzielnicy Mały Kack zapewnia sąsiedztwo lasów, zieleni i trójmiejskiego parku krajobrazowego. Z inwestycji w kilka minut można dotrzeć do śródmieścia i korzystać ze wszystkich atrakcji oraz usług jakie znajdują się w centrum miasta.

Odbiór mieszkań: V 2019

Lokalizacja

Jest to idealna lokalizacja zarówno dla singli, młodych małżeństw i rodzin z dziećmi. Zaledwie w odległości 400 metrów (5 minut pieszo) znajduje się Szkoła Podstawowa nr 13 oraz Przedszkole Samorządowe nr 23. Ponadto w pobliżu znajduje się Amerykańska Szkoła Podstawowa, boisko i plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja położona jest nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych. Do stacji kolejki miejskiej SKM Redłowo dotrzeć można spacerem trwającym niecałe 10 minut.

Niedaleko inwestycji znajduje się Stadion Miejski, Stadion Rugby oraz Gdynia Arena, które będą idealną propozycją dla osób aktywnych. Dotrzeć do nich możemy samochodem w przeciągu 2-3 minut lub spacerem.

Lokalizacja oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. W odległości zaledwie 12 minut spacerem znajduje się Centrum Nauki Experyment należące do kompleksu Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Niedaleko inwestycji znajduje się również Centrum Kultury.

Do centrum handlowego Riviera lub Gdyńskiego Śródmieścia dotrzemy samochodem w przeciągu około 3 minut.

Odległość do morza zaledwie ok 2,5-3 km!

NrIlość pokoi

Piętro

Metraż [m2]Cena brutto [zł]

Dostępność

Rzut PDF

M014

Parter

71,33--

Sprzedane

Pobierz rzut

M023-7

1 + Antresola

113,83--

Sprzedane

Pobierz rzut

M033-4

Parter

70,73--

Sprzedane

Pobierz rzut

M043-6

1 + Antresola

107,94--

Rezerwacja

Pobierz rzut

M053-4

Parter

70,47--

Sprzedane

Pobierz rzut

M063-5

1 + Antresola

110,13--

Sprzedane

Pobierz rzut

Miejsce parkingowe rodzinne (podwójne): 40 000 zł
Komórka lokatorska przed miejscami parkingowymi: 8 000 zł