Gdynia ul. Toruńska 6

Toruńska 6 – kameralna inwestycja składająca się z sześciu komfortowych apartamentów. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia mnóstwo terenów rekreacyjnych. Położenie nieopodal centrum zapewnia dobrą komunikację i wygodny dostęp do wszystkich usług kulturalnych jakie oferuje Gdynia. Architektura budynku idealnie wpisuje się w nowoczesny charakter Gdyni.

Apartamenty

Nowoczesna inwestycja składa się z 6 apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Apartamenty 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 56,1 do 76,72 m2. Apartamenty parterowe posiadają przypisane ogródki od strony południowej i zachodniej, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony lub taras, mieszkania 4 pokojowe posiadają dwa balkony z możliwością wyjścia z 3 pokoi bezpośrednio na balkon. Duże okna od strony południowej zapewniają dużo światła w części dziennej, stanowiąc jednocześnie wyjście na przestronne balkony pozwalają w pełni wykorzystać zalety apartamentu. Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe, zależnie od wielkości są to miejsca w garażu lub zewnętrzne.

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Działki Leśne która dzięki swej lokalizacji zapewnia ciszę i spokój w połączeniu z zaletami mieszkania blisko centrum miasta.

Dzielnica Działki Leśne oferuje swym mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się przedszkola publiczne oraz prywatne, żłobek oraz szkoły podstawowe.

Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia tereny do aktywnego spędzania czasu. Dobrze rozwinięta sieć ścieżek leśnych pozwala na dostosowanie aktywności do indywidualnych potrzeb.

Położenie nieruchomości nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych pozwala w krótkim czasie dotrzeć w dowolne miejsce aglomeracji trójmiejskiej. Przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, dotarcie do przystanku SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana zajmuje około 7 minut podobny czas zajmie nam dojście do centrum handlowego Riviera. Około 20 minut spaceru pozwoli nam dotrzeć do bulwaru nadmorskiego oraz centrum miasta.

NrIlość pokoiPiętroMetraż [m2]Cena brutto [zł]

Dostępność

Rzut PDF

M01

3

Parter56,10520 000

Tak

Pobierz rzut

M02

3

Parter

76,72--,--

Sprzedane

Pobierz rzut

M03

3

1

63,81--,--

Sprzedane

Pobierz rzut

M04

4

1

76,62--,--

Sprzedane

Pobierz rzut

M05

3

2

63,04--,--

Sprzedane

Pobierz rzut

M06

4

2

76,43--,--

Sprzedane

Pobierz rzut

Ceny miejsc garażowych 40 000 zł

Ceny miejsc postojowych zewnętrznych od 15 000 zł