Zamieszkaj w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino w Gdyni

Jeżeli chciałbyś zamieszkać w cichej i zielonej części Gdyni, polecamy Twojej uwadze zakup domu w Chwarznie-Wiczlinie. Ta spokojna dzielnica, położona z dala od Śródmieścia cieszy się rosnącą popularnością wśród miłośników natury i wszystkich tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. 3City Invest proponuje Ci domy na sprzedaż w Gdyni Chwarznie — okolicy, która Cię urzeknie.

Nowa inwestycja w leśnej otulinie

Kto nie chciałby zamieszkać pod lasem, nie wyprowadzając się przy tym z miasta? Kupując dom w Gdyni Chwarzno, łączysz dwie zalety w jedno. Pozostajesz na terenie miasta, co wiąże się z licznymi udogodnieniami m.in. łatwiejszym dostępem do edukacji, ośrodków zdrowia oraz pozostałej infrastruktury. Zyskujesz przy tym ciszę i spokój charakterystyczne dla terenów wiejskich oraz możliwość spędzania czasu na łonie natury.

Domy na sprzedaż w Gdyni Chwarzno-Wiczlino z oferty 3City Invest to 8 budynków usytuowanych tuż pod lasem. Do każdego z nich dodatkowo przynależy ogród położony od południowej strony, w którym znajdziesz idealne miejsce na odpoczynek i relaks na świeżym powietrzu. Dom w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie może się stać Twoim miejscem na ziemi — otoczonym zielenią i spokojem.

Dom w Chwarznie-Wiczlinie to gwarancja spokoju

Miejscem, gdzie chcesz się czuć bezpiecznie i komfortowo jest dom. Gdynia Chwarzno-Wiczlino jest idealnym obszarem do poszukiwania takiego miejsca. Dzięki systematycznym inwestycjom m.in. budowie oświetlenia oraz stosunkowo małej liczbie mieszkańców okolica cieszy się opinią bezpiecznej. Dlatego często wybierają ją rodziny z dziećmi oraz osoby starsze.

Rozważając zakup domu na sprzedaż w Chwarznie, warto pamiętać również o tym, że dzielnica jest największą częścią miasta. Charakteryzuje się przy tym najmniejszą gęstością zaludnienia. Próżno szukać to tłoku i gwaru ulicznego. Wśród tego spokoju zbudowaliśmy domy na sprzedaż. Inwestycja w Gdyni Chwarzno-Wiczlino to budynki o powierzchni 88-106 m². Do wszystkich przynależy zewnętrzne miejsce postojowe, do niektórych również indywidualny garaż.

Domy na sprzedaż Gdynia Chwarzno dla osób dbających o zdrowie

Kupując dom w Gdyni Chwarzno, zyskujesz łatwiejszy dostęp do ścieżek rowerowych i terenów zielonych. Tereny zurbanizowane ustępują tu miejsca zielonym połaciom terenu i przyrodzie. Takie warunki sprzyjają uprawianiu sportów tj. jogging czy jazda na rowerze oraz większej dbałości o kondycję fizyczną.

Niewielka ilość pojazdów oraz budynków w otoczeniu licznych drzew sprawia, że powietrze w dzielnicy jest czystsze niż w centrum miasta. Jeśli chcesz oddychać pełną piersią bez obawy o własne płuca, weź pod uwagę zakup domu na sprzedaż w Chwarznie.

Domy na sprzedaż w Gdyni Chwarzno-Wiczlino to projekt dedykowany dla wszystkich, którzy szukają swojego miejsca na ziemi z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dom w Chwarznie-Wiczlinie możesz wykończyć według własnego projektu, dzięki czemu zyskasz swój własny, niepowtarzalny kąt.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty. Premiera inwestycji jest przewidywana na przełom IV kwartału 2023 roku i I kwartału 2024 roku.

Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się również nowe mieszkania na sprzedaż w Gdańsku w dzielnicy Jasień.