Kredyty na mieszkanie

Zarząd naszej spółki wywodzi się ze środowisk bankowo – finansowych, dlatego proponujemy Państwu pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i doradzamy najkorzystniejszą opcję zakupu nieruchomości (również dla nieruchomości innych deweloperów i z rynku wtórnego).

Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi doradcami finansowymi  w Trójmieście. Pomagamy, aby transakcja przebiegła sprawnie i bez komplikacji. 

Zbadać zdolność kredytową i złożyć wniosek o kredyt hipoteczny mogą Państwo u nas w biurze.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi partnerami, którzy określą Państwa preferencje kredytowe i wybiorą najlepsze warunki kredytowania.KONTAKT Z DORADCAMI

Przemysław Rakowski

tel. 601 640 008

przemyslaw.rakowski@oceangroup.pl

Dla wielu osób kredyt jest jedynym sposobem, aby móc sfinansować zakup nieruchomości, samochodu, czy też innych przedmiotów. Szczególnym wyzwaniem dla wielu rodzin jest kredyt hipoteczny. Pozwala on na spełnienie marzeń o własnym domu lub mieszkaniu. Jednak nie zawsze droga do jego uzyskania jest prosta. Co więcej, nietrudno o podpisanie niekorzystnej umowy kredytowej, z której rezygnacja nie jest możliwa. Dlatego też nasi specjaliści są do Państwa pełnej dyspozycji. Oferujemy profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Kupno mieszkania lub budowa domu to ogromna inwestycja oraz zobowiązanie finansowe na długie lata. Uzyskanie kredytu niejednokrotnie bywa trudne ze względu na szereg warunków, jakie muszą być spełnione przez kredytobiorców. Dlatego nasz doradca kredytowy z Trójmiasta może pomóc Państwu przebrnąć przez wszystkie formalności oraz wskazać najkorzystniejszą ofertę kredytową dopasowaną do potrzeb i indywidualnych uwarunkowań finansowych danej rodziny.

Aby uzyskać kredyt hipoteczny, przede wszystkim trzeba posiadać zdolność kredytową. Jest to nic innego jak możliwość spłaty zadłużenia przez osobę zaciągającą kredyt, przy czym spłata powinna być wykonywana w terminie. Oferujemy Państwu profesjonalną analizę zdolności kredytowej w oparciu o rzeczywiste wydatki, zobowiązania oraz zarobki danego gospodarstwa domowego. Szeroko analizujemy każdy przypadek tak, aby wykonana analiza zdolności kredytowej dawała realne odzwierciedlenie tego, na jaki kredyt mogą Państwo sobie pozwolić, aby nie nadwyrężyć domowego budżetu i zadbać o terminowe spłacanie rat.

Główną różnicą między kredytem hipotecznym a gotówkowym jest cel, na który się go zaciąga. Kredyt hipoteczny udzielany jest wyłącznie na finansowanie nieruchomości. Oznacza to, że można się o niego starać w przypadku zakupu mieszkania lub domu z rynku pierwotnego bądź wtórnego. Kwota kredytu hipotecznego powinna zawierać też ewentualne koszty konieczne na remont bądź wykończenie nieruchomości. Oczywiście tego rodzaju kredyt udzielany jest też na budowę domu. Natomiast kredyt gotówkowy może być przeznaczony na dowolny cel. Wymaga mniej formalności, ale też nierzadko jest droższy od hipotecznego. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że maksymalna kwota kredytu gotówkowego jest niższa niż w przypadku hipotecznego, a okres spłaty krótszy. Dlatego w przypadku zakupu nieruchomości bądź prac remontowych warto zdecydować się na hipotekę i skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy kredytowego.

Znając zdolność kredytową, można szukać nieruchomości w tych widełkach cenowych, które pozwolą na jego uzyskanie i bezproblemową spłatę. Trzeba jednak mieć na uwadze, że do uzyskania kredytu na mieszkanie niezbędny będzie wkład własny. W zależności od oferty banku może on wynieść od 10 do 20% kwoty kredytu, co dokładnie sprawdzi dla Państwa nasz doradca. Trójmiasto to lokalizacja, w której oferujemy swoje profesjonalne usługi doradztwa kredytowego.

Dodatkowo kredyt na mieszkanie lub dom wymaga spełnienia jeszcze kilku dodatkowych formalności. Przede wszystkim trzeba potwierdzić wysokość dochodu, dostarczyć wyciągi z kont bankowych, szczególnie tych, na które dostaje się comiesięczne wynagrodzenie oraz umowy wszystkich zawartych dotychczas pożyczek i kredytów, które są w trakcie spłaty. Jeśli takie się posiada, warto dostarczyć też harmonogram ich spłat. Co więcej, bank będzie wymagał wielu innych dokumentów, jak chociażby tych związanych z nieruchomością. Nierzadko ich zorganizowanie może kredytobiorcom przysporzyć wielu trudności, a dodatkowo jest czasochłonne. Dlatego też korzystając z naszej oferty nieruchomości oraz doradztwa kredytowego w znacznym stopniu ułatwią sobie Państwo ten krok. 

Doradca kredytowy to osoba będąca pośrednikiem między Państwem, a bankiem. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży kredytowej i na bieżąco śledzą oferty kredytowe banków. Doradca kredytowy od dewelopera bądź też taki, do którego zgłosić się można w przypadku zakupu mieszkania i budowy domu na własną rękę, posiada szeroką bazę ofert kredytowych nie tylko od największych banków. Doświadczenie i znajomość rynku finansowego pozwala doradcy kredytowemu na szybkie porównanie ofert i wybór tej, która najlepiej pasować będzie do Państwa potrzeb.

Co więcej, korzystając z naszej pomocy, nie tracą Państwo czasu na gromadzenie niezbędnych dokumentów, sprawdzanie zdolności kredytowej w poszczególnych bankach, czy też na porównywanie i skrupulatne analizowanie ofert kredytowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kupna mieszkania lub domu oraz o naszych inwestycjach. Zapraszamy na nasz Blog.