nowe osiedle gdynia chwarzno

Domy w Leśnej Enklawie

Wprowadź harmonię do swojego życia – 

postaw na dom w leśnej enklawie

Mieszkanie w harmonii z naturą to myśl, która towarzyszyła nam od samego początku procesu projektowego osiedla Sosnova. Prowadzi ona do tworzenia przestrzeni mieszkalnej  przy uwzględnieniu zrównoważonych praktyk, minimalizując negatywny wpływ na środowisko oraz w jak najmniejszym stopniu ingerując w elementy naturalne. Nasza harmonia to maksymalne wykorzystanie uwarunkowań przyrodniczych i lokalizacyjnych – światła słonecznego i istniejącej roślinności przy jednoczesnym zastosowaniu materiałów ekologicznych.

Słoneczny luksus wśród drzew – zainwestuj w swoje wymarzone mieszkanie

Osiedle SOSNOVA – domy na sprzedaż Gdynia Chwarzno-Wiczlino

Domy SOSNOVA zostały zaprojektowane w sposób wykorzystujący naturalne nasłonecznienie: maksymalizując korzystanie z naturalnego światła słonecznego i minimalizując używanie sztucznego oświetlenia w ciągu dnia. Strefy dzienne wraz z pokojami dziecięcymi zlokalizowane zostały od strony południowej zapewniając stały dostęp do światła słonecznego.
domy na sprzedaż gdynia chwarzno-wiczlino

Mieszkanie blisko lasu 

rozpocznij każdy dzień od oddechu świeżego powietrza

Las to miejsce, gdzie panuje spokój i cisza, dzięki czemu staje się również oazą dla osób, które chcą uciec od zgiełku miejskiego i cieszyć się spokojem.

Mieszkanie w otoczeniu drzew przynosi korzyści zdrowotne i umożliwia łatwy dostęp do natury.

Wybierz SOSNOVĄ i ciesz się spacerami, bieganiem czy jazdą na rowerze bez konieczności dalekiego podróżowania.

Termin wydania kluczy planowany jest na I kwartał 2025 roku

SOSNOVA w Gdyni – Chwarzno-Wiczlino to coś więcej niż tylko dzielnica

Chwarzno-Wiczlino to spokojna i cicha dzielnica z jednym z najniższych wskaźników zagęszczenia ludności w Gdyni. Jest to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi i seniorów dzięki bogatej ofercie usługowo-handlowej, dużej ilości placówek edukacyjnych oraz łatwym dostępie do służby zdrowia. Największymi zaletami dzielnicy są cisza, spokój oraz miłe sąsiedztwo. Wspominając o tej zielonej dzielnicy nie można zapomnieć o wysokiej jakości powietrza i łatwym dostępie terenów zielonych.

Najbliższe sąsiedztwo inwestycji

niska zabudowa jednorodzinna oraz las 

 W odległości zaledwie 10 minut spacerem dotrzemy do najbliższych sklepów spożywczych, przystanków autobusowych oraz żłobka. 

Najbliższa kawiarnia, restauracja i przedszkole oddalone są maksymalnie o 1500 metrów. W podobnej odległości znajduje się szkoła podstawowa, liceum, przychodnia zdrowia oraz apteka.

Lokalizacja Osiedla Sosnova w Gdyni oferuje przyszłym mieszkańcom spokój, ciszę i wytchnienie po długim dniu pracy przy jednoczesnym pełnym dostępie do usług, służby zdrowia i terenów zielonych. Jest to znakomita lokalizacja zarówno dla singli, młodych małżeństw, rodzin z dziećmi oraz osób w podeszłym wieku.

domy przy lesie gdynia

Poznaj domy na Osiedlu Sosnova

Sosnovą tworzą 4 domy dwulokalowe o powierzchniach od 88 m² do 106 m². W każdym domu znajdują się: przestronny, słoneczny salon połączony z aneksem kuchennym, trzy wygodne sypialnie, dwie łazienki i strych. W każdym domu opcjonalnie możliwe jest wydzielenie zamkniętej kuchni lub gabinetu. Wybrane domy posiadają jednostanowiskowy garaż.

deweloper gdynia chwarzno wiczlino

Domy 

idealne dla rodzin

Każdy dom na osiedlu Sosnova zaprojektowany został z myślą o codzinnych potrzebach rodziny. Na parterze domu znajduje się wygodny salon z aneksem kuchennym i miejscem przeznaczonym na duży, rodzinny stół jadalny.

Na piętrze domu znajdują się trzy wygodne pokoje – sypialnia główna o powierzchni ponad 12 metrów kwadratowych oraz pokoje dziecięce zlokalizowane od strony południowo-zachodniej, aby zapewnić dostęp światła słonecznego przez cały dzień.

deweloper gdynia chwarzno wiczlino
domy sprzedaż chwarzno wiczlino

Zrównoważony komfort: Odkryj domy zbudowane z myślą o ekologii

Domy na osiedlu Sosnova zaprojektowano z wykorzystaniem materiałów o podwyższonych parametrach cieplnych przy wsparciu najnowszych technologii. Efektywne ocieplenie budynku, energooszczędna stolarka okienna, podwyższona szczelność budynków gwarantuje zminimalizowanie strat cieplnych w najwyższym stopniu. 3CityInvest oferuje szereg pakietów wyposażeniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Każdy dom wyposażony jest w pompę ciepła w połączeniu z technologią odzysku ciepła. 

Wyposażenie domu na Osiedlu Sosnova

to między innymi

 • stolarka okienna trzyszybowa
 • ocieplenie styropianem o wysokich parametrach cieplnych
 • drzwi wejściowe antywłamaniowe
 • ogrzewanie podłogowe
 • miejsca postojowe na terenie osiedla lub garaż
 • przestronny ogród
 • dwa poziomy mieszkalne i strych

Osiedle tworzą 4 domy dwulokalowe o numerach A1, A2, B1, B2, C1, C2, D1, D2

Na terenie osiedla znajduje się 10 miejsc postojowych oraz dwie strefy do wyłącznego korzystania.

Każdy dom posiada prywatny, wydzielony ogródek zlokalizowany od strony południowo-wschodniej lub południowo-zachodniej.

Termin wydania kluczy planowany jest na I kwartał 2025 roku

Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, ułatwiający przyszłym nabywcom zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego przedsięwzięcia deweloperskiego oraz przybliżenie wizji architekta.  Nie stanowią oferty w rozumieniu  Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

Standard wykonania inwestycji

Sosnova w pigułce

NumerPowierzchniaIlość pokoiStatusCena bruttoCena brutto m2Rzut PDF
A.1127.314sold8490006668.76A.1.pdfHouse Liberty - etap I
A.2125.74issued8350006642.8A.2.pdfHouse Liberty - etap I

Piętro:
Parter All

NrPiętroPokojePowierzchniaCenaPlan
3A/1Parter354,46700 000Link
2A/UParter247,73700 000Link
3A/21354,82700 000Link
3A/33461,33700 000Link

Dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Sosnova?

Osiedle Sosnova posiada szereg zalet, których nie sposób nie docenić. Możesz się o nich przekonać, poznając naszą inwestycję bliżej.

 • To życie wśród drzew, śpiewu ptaków i świeżego powietrza, które sprzyja relaksowi i odprężeniu. Mieszkanie w otoczeniu zieleni wpływa korzystnie na psychikę i ogólną jakość życia, o czym sam możesz się przekonać. Któż z nas nie chciałby budzić się, słysząc za oknem szum drzew zamiast klaksonu samochodów?
 • Domy na Osiedlu Sosnova to gwarancja prywatności, jakiej nie znajdziesz na innych osiedlach. Kompleks tworzą jedynie 4 budynki, dzięki czemu jest ono kameralne i ciche. Zapomnij o problemach z miejscami postojowymi – do każdego budynku przynależy garaż lub miejsce parkingowe.
 • Osiedle Sosnova powstaje z poszanowaniem natury i ekologii. Mieszkanie w domu ekologicznym przekłada się na niższe koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu rozwiązań związanych z efektywnością energetyczną, co sprzyja zarówno oszczędności finansowej, jak i wspieraniu zrównoważonego rozwoju.
 • Dwulokalowe domy, które tworzą kompleks, zostały zaprojektowane w przemyślany sposób. W każdym lokalu znajdują się słoneczne sypialnie, przestronny salon z aneksem, dwie łazienki i niezwykle praktyczna powierzchnia, czyli strych. Całość swobodnie podzielisz na część dzienną, sypialnianą i przestrzeń przeznaczoną do przechowywania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Przybliżą Ci również wszystkie zalety mieszkania na Osiedlu Sosnova.